Jump to content

Thomas Harden adminisztrátornak jelentkezik.

Joja

Ajánlott bejegyzések

Fórumok - NextGaming RP Fórum

Bemutatkozás:

Sziasztok a nevem Hadzsi Dániel, 15 éves vagyok és Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében élek. Jelenleg gimnáziumba járok most leszek 10.-es (Gimnázium második kinek hogy tetszik.)

Legfőbb hobbijaim a gitározás,zenélés,illetve röplabdázok évközben az iskolám röplabdacsapatában. Nyáron általában két héten keresztül egy nyári táborban segédkezek gyerekekre vigyázni. RP-zni nagyjából négy éve kezdtem el. A NextGaming szerverére 2020.02.07.-én regisztráltam. Legtöbbet itt játszottam, ezen a szerveren. Itt értem el nagyobb sikereket, itt találtam egy jó közösséget.

A karakteremről,és vagyonáról:

A karakterem neve Thomas Harden aki Miamiban született és ott is nevelkedett fel.

Az apja William Harden ex-rendőrtiszt,anyja Amelia Anderson ápolónő volt. Thomas megfelelő eredménnyel teljesített az iskolákban amelyeket elvégzett, nem volt túl sikeres azonban mindig megtett minden tőle telhetőt. Így elvégzett egy rendőrtiszti képzést hogy édesapja nyomát követhesse.  A szülei 10 éve költöztek San Fierroba hisz nyugodtabb életre vágytak. Thomas apjának egészsége egyrecsak romlott az évek alatt és egy idő után az anyja már nemtudta ápolni egyedül. Thomas ezért 3 éve ideköltözött hogy segítse ebben a családot. Eközben munkát vállalt az OMSZ-nél ahol kitanulta az életmentés fortélyait,majd ezután beállt az ORFK állományába ahol jelen pillanatban is dolgozik. Thomasnak van egy bátyja aki három évvel idősebb nála. Nemrégibben iderepült hogy meglátogassa szeretett családtagjait,azonban annyira megtetszett neki a környék hogy úgy döntött egy időre ideköltözik. Jelenleg a két testvér eggyütt lakik, és együtt munkálkodik a városban. Thomas rendelkezik egy pár autóval amik közül a Nissan GT-R-jére,illetve Toyota Supra-jára a legbüszkébb.

UCP:

Lásd az alábbi képeken:

https://imgur.com/a/OjX0kME

https://imgur.com/a/f3Dihez

Egy adminisztráto feladata:

Egy adminisztrátor legfőbb feladata a játékosok segítése,a szerveren folyó RP-k akadálymentes történésének elősegítése.Konfliktusok lebonyolítása.

Fontos hogy türelemmel és kellő átlátással dolgozzon ezen ügyek megvalósításában. Én meglátásom szerint egy adminisztrátornak példát kell mutatnia a többi játékosnak ezzel is erősítve az RP-k tisztaságát. 

Aktivitásom:

A nyár folyamán program függő de általában az esti órákban 2-3-4 órát is fennt tudok lenni.Ha nincs programom akár 5-6-ot is.

Az iskola kezdetével ez a szám kissé megcsökken és inkább 1-2 órát,esetleg 2-3 órát tudok a szerverre szánni.

A csapatmunkáról:

A csapatmunka természetesen ebben a feladatkörben is fontos csakúgy mint mindenhol máshol ahol több emberrel kell dolgozni.

Az egymás felé való tisztelet,odafigyelés szerintem szintúgy beletartozik a csapatmunka fogalmába.Fontos hogy egymást segítsük ne pedig hátráltassuk, hisz így lesz a munka amit csinálunk hatékony.

Én ahogy ismerem a társaságot ez egy nagyon jó közösség és szerintem betudnék illeszkedni.

Az eddigi adminisztrátorok között szerintem jól működik a csapatmunka és remélem énis tudnék segíteni ennek a csapatnak.

Miért pont engem válasszatok:

Nos ide nemsok mindent tudok írni, azonban megpróbálom.

A szerveren rendszeresen aktív vagyok így ezt az aktivitást betudnám áldozni az admindutyba. A problémamegoldóképeszségem nem aztmondom hogy tökéletes de szerintem elég jól tudok adott helyzetekben megfelelő döntést hozni. Akiket eddig megismertem nemiagzán panaszkodtak rám (Se IC se OOC) így gondolom hogy amit tevékenykedek a szerveren az nem árt a közösségnek.

Remélem az eddigiek meggyőzőek voltak számotokra.

Miért jelentkezek adminisztrátonak?

Mindig is szerettem segíteni az embereknek (lásd a bemutatkozásomban a nyári táboros rész.). A szerveren viszonylag régóta játszok így kissé hozzám nőtt. Ha RP-re gondolok mindig ez a szerver jut először eszembe, így egyértelmű hogy ennek a csapatnak szeretnék segíteni. Illetve akik motiválnak azok a jelenlegi adminnok hisz egy szuper kis közösség, számos adminnal beszélgettem már és nagyon jófejek, illetve segítőkészek (innen is puszilok mindenkit!)

Pozitív tulajdonságaim:

-Jó kommunikációs készségem van.

-Jól dolgozok csapatban.

-Terhelhető vagyok.

-Jó hallgató vagyok.

Negatív tulajdonságaim:

-Alapjáraton nyugodt vagyok,viszont ha felidegesítenek akkor nagyon ideges leszek.

-Néhányszor lusta vagyok.

-Sokszor halogatok dolgokat.

-Az idő nem az én oldalamon áll így nemigazán vagyok pontos.

Utóirat:

Köszönöm ha végigolvastad a lapom,remélem elnyeri a vezetőség tetszését így csatlakozhatok az adminisztrátori csapatba.

További szép napot/estét!

•  
Edited by Joja
  • Like 1

• GameAdmin 5

Szia!

Ha megengeded, közzétennék egy véleménynyilvánítást.

A lapod formázását nem túloztad el, bár nem mintha ez akkora probléma lenne, nekem tetszik az ha valami nincs túlcicomázva.

A tartalmát tekintve véleményem szerint megfelel, mindent leírtál, se túl hosszan, se túl röviden. Itt-ott előfordul 1-2 helyesírási probléma, de ez mindenkivel megeshet.

Rólad, mint emberről, mint játékosról, rosszat nem tudok mondani. Jófej vagy, kedves és közvetlen. Mostanság többet dumálunk, így lett lehetőségem már-már haveri kapcsolatba kerülni veled. Ja, és innen köszi, hogy gyarapítod a játékosszámot!

Egy szó mint száz, a jelentkezésedet támogatom, szivesen látnálak a csapatban.

• Like 1

Kedves Jelentkező!

A lapja elnyerte a vezetőség tetszését, így elfogadásra került!

Várjuk Discord vagy TeamSpeak 3 szerverünkön meghallgatásra az alábbi időpontban:

2023. 08. 08., 19:30

(Kérünk, hogy megerősítés vagy további egyeztetés céljából keress meg Engem privát üzenetben.)

• Laci locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.