Jump to content

Walker Laura Jelentkezése.

Walker Laura

Ajánlott bejegyzések

OOC magamról: 

Kovács Máté-nak hivnak 19 éves vagyok. 2011-ben elkezdtem az álltalánost, amit 2019-ben végeztem elsikeresen. Majd elmentem a Sipos Orbán Szakképző Középiskolába ahova fel is vettek asztalos szakra. Azóta rengeteg helyen megfordultam a szakmámon belül. Ami azt jelenti hogy csináltam ajtokat ablakokat és külömböző bútorokat. De nekem a konyhabútor készités jött be leginkább. Igy maradtam ott ahol kezdtem az egész karrieremet. Az rp világába 2019 Novenberében csöppentem bele a See MTA V2 szerverén testvéremmel egyetemben. Majd elkezdtem más szervert keresni és meg találtam a Next Gaminget. Amit 2020.01.01-én elkezdtem játszani. Nagyon meg tetszet és több szempontból magával ragadott mint például ez a szuper közösség. Mai napig fel járok és mindig vissza emlégszem hogy milyen jó volt amikor elkezdtem játszani ezen a szerveren. Mai napig nem bántam meg.

Ic magamról: 

Walker Laura-nak hívnak 26 éves vagyok. A Los Santosi kórházban születtem 1995-ben. Édesanyám Walker Alexandra, Édesapám Rody Tayer elhunytak autóbalesetben 4 éve. Az anyukám Alexandra varró tanfolyamot végzet, Édesapám Tayer pedig asztalos szakon debütált. Voltam vagy 10 éves és már akkor eldöntöttem hogy én cukrász akkarok lenni. Rengeteget segítettem anyának főzőcskézni és sütögetni. Majd mikor elvégeztem az álltalánost egy elég szép eredménnyel el is mentem a középsuliba ahová fel is vettek, és sikeresen elvégeztem nagyon szép eredménnyel. Majd elmentem dolgozni a szakmámba és dőlt a pénz és én úgy döntöttem hogy csinálok egy magán vállalkozást. Amit úgy csináltam meg, hogy mái napig nem dolgozom és a pénz meg csak jön. Erre vagyok a legbüszkébb.

Szankcióim:

https://imgur.com/a/dkRrXCF

Adminisztrátorok és Adminsegédek feladata:

• Adminsegéd: Nem rendelkezik, olyan jogkörrel mint egy admin, de nagyon nagy szerepe van, hogy az adminisztrátorok ne legyenek annyira leterhelve, a játékosok a kisebb nagyobb kérdéseket nekik tudják felrakni.
  • Az Adminisztrátorok feladata egyik legfontosabb szerepe, hogy egy adott konfliktust el tudjon hárítani. Másik fontos szerepe, hogy a játékosok érdekében megtudja tartani a játék élményeit, ezért közbe tudjon lépni egy adott helyzetbe/konfliktusba. Bárki bármilyen segítségre szorul, tudjon segiteni bárkinek, ne hátráljon meg, tudjon hatni az emberekre, legyenek bármilyenek is.

Aktivitásom:

Sok időm van játékra leginkább délután. Rp-vel szoktam játszani leginkább a Next Gaming szerverén. A kötelező duty időt be tudom tartani és még többet is.

Véleményem a csapatmunkáról:

A csapatmunka az élet sok részén nagyon fontos dolog így egy csapatban ,amilyen az admin csapat nagyon fontos, Hogy a csapatmunka meg legyen egymás közt és a csapatmunkához nagyon fontos a jó kommunikációs készség.Én személy szerint a kosár miatt jól megtanultam csapatba dolgozni és egymásra hagyatkozni szóval szerintem nem lesz nehéz beilleszkednem ebbe a jól felépített admin csapatba sem.

Miért én legyek akit megbíztok e feladattal?

Mivel jól kezelem a konfliktusokat és határozott vagyok ,mindig kiállok a magam igazáért.Szerintem elegendő Rp tapasztalattal rendelkezem amivel tudok segíteni a más/kezdő játékosokon. Emelett persze a játszott percek miatt a  szerver terén is tudnák segíteni a kezdő játékosokat.

Miért akarok admin lenni?

Azért jelentkeztem adminnak,mert segíteni szeretnék a szerveren a játékosoknak és kicsit tehermentesíteni a nagyobb adminokat. Persze segíteni szeretném a szerveren játszó játékosok zavartalan játékát az esetleges más játékosok szankcionálásával. Szerintem minden játékosnak egyszer célja adminnak lenni és én ezt most el szeretném érni.

Tulajdonságaim:

Pozitív:

• Talpraesett
  • Megbízható
  • Kedves
  • Megértő

Negatív:

• Nem szeretem, ha olyan oktat ki, aki nem is ért hozzá.
  • Néha szófosásom van
  • Nem szeretem a kapkodást.
  • Néha türelmetlen vagyok.
  • Zavaros 1

Hello-bello! Észrevételem szerint egy picit sok a helyesírási hiba, amiből én csak azt tudom leszűrni, hogy csak gyorsan összecsaptad és át sem olvastad. Másik pedig, hogy szinte 1/1 ugyanazt írtad amit 2021 decemberében is. 

Illetve a formázással sem törődtél nagyon (középre igazítás és pár színezésen kívül), ami még inkább azt sugallja, hogy semmi munkád nincsen benne (főleg, hogy másoltad egy régebbi lapodat). Kis kreativitást vihettél volna bele, de ez csak a legkisebb probléma.

Ezek alapján én ezt értelemszerűen nem támogatom, sajnálom.

Szia. Elnézést a helyesirási hivákért. Ezek azért vannak mert diszleksziás és diszkalkuliás meg még sorolhatnám milyen problémáim vannak. Mindenhol elfogadtak eddig remélem itt is. A lásik lappot meg azért másoltam átt mert én nem fogok mást irni mert egyszer le irtem az öszintét most nem fogok mást irni ami nem igaz. Egy lap miatt. Én nem egy lapban akkarom megmutatni mit tudok hanem élesben. De szerintem elég sok mindent meg tettem már a szerverért és meg is fogok Diego haverommal. Rövidenn ennyi.

• Like 1

Kedves Jelentkező!

A vezetőség áttekintette a jelentkezését, és úgy döntött hogy elutasításra kerül!

(Helyesírási és formalitási hibák, gyenge formázás, egyszer már volt lehetőséged bizonyítani és újabb esélynek nem látom értelmét jelenleg).

(az adminisztrátori lappal nem csak arra vagyok kíváncsi, hogy mik jellemeznek, ezért elvárható hogy ne csak kimásold ugyanazt a lapot, amit 1,5 éve írtál, hanem alakíts is rajta valamit, ha tartalmilag nem is, de legalább formázás terén)

• Laci locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.