Jump to content

Jone Swace Admin lap

Ajánlott bejegyzések

Bemutatkozás:

Az én nevem Ervin és szeretnék megosztani veled néhány dolgot magamról. Szeretek sportolni, utazni és zenét hallgatni. Imádok új dolgokat tanulni és új emberekkel találkozni. Remélem, hogy hamarosan jobban megismerhetünk egymást. Én 17 éves vagyok, 2 év rp tapasztalatom van!

A karakteremről,és vagyonáról:

Laura Williams a nevem! Laura vagyok egy szép lány és céltudatos nő, aki rendelkezik egy lenyűgöző intelligenciával és kreativitással. Ő egy tehetséges lány , aki szenvedélyesen szeret kocsikázni. Jellemében megtalálható az erő, a kitartás és az empátia is. Laura egy városban él, de szíve mindig a természetben van, így gyakran kirándul és felfedezi a természeti szépségeket. Célja, hogy felfedezze és megőrizze a világ szépségét a művészetén és tettein keresztül. Van valami más, amit hozzá szeretnél tenni. Laura 23 éves el végezte az egyetemet! Los Santosban születem! vagyonok:27.550dolár kocsik: audi A8, Lada,Bmw750
UCP:
Egy adminisztráto feladata:
Az rp szerver adminjának számos fontos feladata van! Az admin felelős az rp szerver működésének felügyeletéért és az ügyfelek támogatásáért. Az adminnak gondoskodnia kell arról, hogy az rp szabályokat betartsák, és kezelnie kell az esetleges vitákat vagy problémákat. Az adminnak szintén figyelnie kell a játékosokat, hogy biztosítsa a pozitív és tisztességes játékélményt. Az adminnak gyakran kell moderálnia a beszélgetéseket és ellenőriznie a játékosok tevékenységét. Emellett az adminnak lehetnek további feladatai, mint például az új tartalmak vagy események létrehozása az rp szerveren. Az admin jellemzően a közösség vezetője is, akinek segítséget és iránymutatást nyújt az rp szerveren játszóknak.
Aktivitásom:
Napi 3-4 óra aktivitásal rendelkezem anyit tudok lenni mivel dolgozok!!
A csapatmunkáról:
Az rp szerveren való csapatmunka rendkívül fontos és hasznos. Az adminok együtt dolgoznak, hogy fenntartsák a szerver rendjét és biztosítsák a játékosok szórakozását. Kommunikálnak egymással, megosztják az információkat és segítik egymást a feladatokban. Például, egy admin kioszthatja a feladatokat, míg a többiek segítenek a moderálásban és a problémák kezelésében. A csapatmunka révén hatékonyabban lehet kezelni a szerveren felmerülő helyzeteket és biztosítani a pozitív játékélményt az összes játékos számára.
Miért pont engem válasszatok:
Nagyon szeretnék csatlakozni a admin teamhez, mert szeretnék új embereket megismerni és új dolgokat tanulni. Szeretek az emberekkel dolgozni és együttműködni, és úgy gondolom, hogy a frakciótokban találnék erre lehetőséget. Bízom benne, hogy sikerülne csatlakoznom a csapathoz, és hozzájárulni a közös munkánkhoz. Köszönöm, hogy megfontoljátok a jelentkezésemet.
Miért jelentkezek adminisztrátonak?
Azért szeretnék adminak jelentkezni, hogy szeretek segíteni és irányítani a dolgokat. Az admin szerep izgalmas lehet, mert lehetőségem lenne kreatívan alakítani a történeteket és biztosítani, hogy mindenki jól érezze magát a játékban. Ráadásul, az adminnak nagyobb befolyása lehet a történet fejlődésére és a játékosok élményére. De persze, ez csak egy szerepjáték, és nem valóság, tehát az adminisztrációs feladatokat a játékmoderátorok végzik a játék szabályai szerint.

Pozitív tulajdonságaim:

Pozitív tulajdonságaim: kedves vagyok, okos vagyok, kreatív vagyok.

Negatív tulajdonságaim:

Negatív tulajdonságaim: néha túl makacs vagyok, néha türelmetlen vagyok, néha túl kritikus vagyok.

Utóirat:

Köszönöm ha végigolvastad a lapom,remélem elnyeri a vezetőség tetszését így csatlakozhatok az adminisztrátori csapatba.

További szép napot/estét!

Edited by Malik Imanee

• GameAdmin 5

Szia!
Elsősorban több probléma is van a lapoddal.

1, A lapod formázása borzalmas, így olvasni is szörnyű az egészet.

2, Nem értem, hogy "Jone Swace admin lapja" a tárgymező, viszont az IC karaktertörténet  Laura Williamsről szól. - Előző lapod másolás miatt lett elutasítva, remélem nem valamiféle másolás ez is.

3, Hiányos a lapod.

Spoiler

Ebben a linkben itt van részletesen, hogy mi kell szereplejen a lapodban. Itt nincs itt az összes pont. Nem beszélve arról, hogy az AdminJaileket nem látom, ami eléggé fontos lenne itt, hiszen jól látható, hogy volt 2 AJ-d az elmúlt időben.

Itt ami a lényeg, hogy 5 hóban került AJ-be kulcsok leadása miatt, és most pár napja vettelek ki, mivel leadtad a kulcsokat, szóval közel 7 hónapon keresztül nem voltál a szerveren. Ilyen aktivitás mellett nem hiszem, hogy a megfelelő ember vagy az adminkodásra.

Ezt a lapot ezért NEM TÁMOGATOM. De bizonyítsd be, hogy megfelelő személy vagy adminnak. Mutasd meg, hogy több hónapon keresztül tudsz aktív lenni, ha akarsz, és utána fuss neki ennek a lapnak mégegyszer. GL

• Szuperadmin

Kedves Jelentkező!

A vezetőség áttekintette a jelentkezését, és úgy döntött hogy elutasításra kerül!

Rövid, formázatlan lap, rendes UCP kép hiánya(AJ-k benne kéne legyenek, nem telefonos kép kéne legyen), ez most sem jött össze. 
Egy jó ideig ne próbálkozz adminlap írással. Szerezz több tapasztalatot a szerveren, fejlődj, utána nyugodtan írhatsz.

Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.