Jump to content

Tito Alba panaszkönyve Dr Thomas Febel, Sergio Locatelli játékosokra

Erwin Klaus

Ajánlott bejegyzések

N_vtelen-1.png

Panaszkönyv játékosra

Panaszt benyújtó játékos(ok) IC neve:

-Tito Alba-

Panaszra tett játékos(ok) IC neve:

-Dr Thomas Febel, Sergio Locatelli -

Panasz indoklása (röviden, pár szóban):

-Első sorban Sergio Locatelli-től szeretném megkérdezni miért volt az üldözés során az megphoneozva, hogy tűzparancs lesz érvényben.

A második az hogy Dr Thomas Febel ForceRPzet a felszedés közben. -

Panasz kifejtése:

-

[2023-12-11 18:33:40] [Output] : [NextGaming]: Az életerőd minimálisra csökkent.

[2023-12-11 18:41:59] [Output] : ***Dr Thomas Febel elkezdte felsegíteni Tito Alba-t.

Így is hogy ForceRPzet 8,5 percbe telt hogy elkezdje a felszedést. Én azt gondolom ha szabályos lett volna az RP akkor nem lett volna idő a felszedésemre.

-

Bizonyíték (videó, kép, log):

-https://paste.nextgamingrp.com/2ea5nqh5-

Sziasztok! Mivel @Dr Thomas Febel N.G.H Tag, ezért az ő rá tett panaszt én fogom bírálni. 

Idézet
[2023-12-11 18:39:47] [Output] :  ***Dr Thomas Febel megvizsgálja a sérültet.
 91[2023-12-11 18:39:55] [Output] : [Tipp]: Ne alapmunkázz sokat, a való életben úgyis sokat kell majd dolgoznod, inkább csatlakozz egy frakcióba!
 92[2023-12-11 18:40:01] [Output] :  * ütődések a törzsőn, vérző seb fejen. * ((Dr Thomas Febel))

Nos, már egy ideje bekerült egy új script, mellyel az OMSZ-esek a sérültre kattintva pontos tájékoztatást kapnak, a sérülésekről, emiatt a törzsön levő ütődéseket Thomas a script álltal látta. A fejen levő vérző seb, viszont valóban Force Rp, emiatt a PK-t jogosnak ítélem.
A szabálysértés annyira kis mértékű, hogy emiatt szankciót nem osztok, viszont Thomas-t figyelmeztetésben részesítem, valamint felhívnám neki, és minden OMSZ-esnek a figyelmét arra, hogy azokon a sérüléseken felül, melyet a rendszer mutat, kötelességük /do-ban megkérdezni további külsérüléseket, feltéve ha a player előtte azokat nem Rp-zte le.

• Like 1

Sziasztok! A Megaphone-s részről annyit,hogy meg-megálltál rádiózni, illetve az üldözés felén követtek dodge-al. Ettől én veszélyben éreztem magam, mert amikor animba estél az ütközéstől, körülötted körözött kb 1 percig a Dodge. Szerintem nem DM-eltem, és jól cselekedtem azzal, hogy elküldtem a helyszínről ilyen formában, mivel az előbbi* utasításaimra nem reagált. További kérdések felmerülnének, szívesen válaszolok.

* [2023-12-11 18:35:40] [Output] : Sergio Locatelli mondja <O: Haladéktalanul hadja el a területet!

Edited by Sergio Locatelli
helytelenül írtam.

Sziasztok! Én is ott voltam végig ennél a szituációnál és én voltam a Dodge-val. 

[2023-12-11 18:36:23] [Output] : Sergio Locatelli mondja <O: Haladéktalanul hadja el a területet! Különben tűzparancs lesz érvényben.

Igazából ezt a megaphoneozást én sem értettem, tudtommal valami olyan nyomatékos dolognak kéne történnie, ami lehetőve teszi a tűzparancs érvényesítését. Szerintem az, hogy egy üldözés során egy cinkostárs megjelenik gépjárművel az nem elég indok, hogy tűzparanccsal fenyegessétek az ott lévőket. 

Megmondom őszintén nem értem ezt a PK-t. Szerintem semmi olyat nem tettem, hogy megérjen egy PK-t. Többszöri felszólítás után nem hagytad el a területet, nyomatékosítottam, nem öltelek meg, semmi nem történt. (Egyébként meg ha ennyire megy a szőrszálhasogatás, PD hergelésnek is be lehet ezt tudni, hogy körözöl, illetve "Várjon"-"várjon" amikor intézkednék ). Elég nyomatékos dolog szerintem, hogy Lincolnban 1 autót üldözök, és mögöttem van mégegy, és körözik a célos autója körül. Én ehhez a témához többet nem tudok fűzni, minden benne van a logban, illetve az előbb elmondottakban. Köszönöm,várom a bírálatot!:)

Átolvastam minden választ, és bizonyítékot, és a következőre jutottam: Sergio Locatelli nem követett el szabálysértést a felszólítással, mivel nem lőtt. Ugyanakkor tűzparancsos felszólítás/fenyegtés lehetőségekhez mérten, ne nagyon történjen meg mégegyszer. Sergio Locatellit figyelmeztetésben részesítem a fentebb leírtak alapján. A panasz se jogosnak, se jogtalannak nem mondható. A panaszkönyvet lezárom és helyezem, szankciót nem osztok.
UI:(IC tudsz esetleg a rendőrségen panaszt tenni, a nem megfelelő eljárás miatt.))

• Köszi 1

Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.