Jump to content

Carlo Carciotto Jelentkezése

Ajánlott bejegyzések

14056ccb9b0b30c9a69b38a7ded7e230.png

OOC RÉSZ

Hogy hívnak?
Márk László
Mikor születtél?
2008.02.25
Mondj pár szót magadról(hobbid, sport, stb), az aktivitásodról!
Én mivel zenesuliba járok ezért szeretek hangszereken fúzni de leginkább Klarinéton és trombitán, szoktam gitározni is szabadidőmben, szoktam számitógépezni a haverokkal még.
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen, melyikben?
Igen voltam frakcióban de nem ezen a szerveren. Sok szerveren rendőr voltam ezért szeretnék ide is próbálkozni

Miért ezt a frakciót választottad?

Azért mert szeretem a rendvédelmet és ms szervereken is az voltam.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és működő mikrofonnal?

(igen, vagy nem?)
< igen >

Csatolj képet az UCP-dről!

(AJ-k, banjaid, játszott perceid)

< Admin jailok, kitiltások, frakciók: https://imgur.com/wo06aYR>
<Serial váltások, Névváltások: https://imgur.com/VJ9Pj4u>

<3466 perc VÁLTOZÓ>
IC Rész

Jelentkező neve:
<Carlo Carciotto>
 Jelentkező születési helye, ideje:
< Los Santos >
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
< Betty Sanchez >
 Jelentkező apjának neve:
< Marco Carciotto >
 Előző munkahelye(i):

< nincsenek >

Rendelkezel jogosítvánnyal?
< igen! >
 Mit gondol az együttműködésről a kollégák között, milyen szerepe van? (3-4 mondat)
< A együttműködés az a legfontosabb dolog egy munkahelyen mer ha egy olyan csapatba kerül az ember ahol nincs együttműködés az kihat az emberen. De ha van együttműködés akkor az nem csak az embernek hanem a fönőkőknek is nagyon jól esik mer látják hogy megbeszélik a dolgokat és együttműködnek. Ha az együttműködés jól megy akkor minden lehetséges szerintem.  >
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
< Carlo Carciotto vagyok életem nagy részét igazából Olaszországban töltöttem de pár éve költöztem ide a városba és megtanultam a nyelvet. 31 éves vagyok Már 3 éve itt élek a városban de volt hogy elmentem egy kis vakációra. Most nemrég értem vissza a vakációról és úgy érzem hogy megpróbálkoznék a rendvédelemnél mer nagyon sok rosszat láttam fiatalabb koromban. Édesapám alkoholista volt aki rendszeresen megvert engem és édesanyámat is de ő már 13 éves koromban elhunyt tehát nem volt annyira rossz gyerekkorom. Édesanyám még mindig él ő Olaszországban lakik Romában a testvéremmel együtt. Ez a cselekedet amit édesapám elművelt fiatal koromban még mindig nagyon bosszant engem és ezt megszeretnél előzni azzal hogy jelentkezek ide a rendvédelembe. Édesapám nem természetes halált halt hanem megölték mer nagyon sokat tartozott egy bandának vagy maffiának már nem tudom. Ezért egy szép nap megölték őt és még azóta is szeretném megtudni hogy kinek tartozott de édesanyám nem mondja el nekem mer fél hogy nekem is valami bajom esik. Ha jelentkezésem sikeres lesz akkor annak lesznek látszatai mer akkor az illegális aktivitás nem lesz annyira megtalálható tudom ez túl optimistának hangzik de jó csapatmunkával minden lehetséges. Igazából még imádok vezetni járműveket, együttműködő vagyok, parancs végrehajtó is. Remélem hogy elnyertem a vezetőségnek a tetszését :)  >

• 2 weeks later...

Megkaptuk a jelentkezését, és a döntésünk a következő: Jelentkezését elfogadjuk! 

Tegyünk egy próbát TeamSpeak meghallgatáson.

A meghallgatás időpontjáért keress fel privát üzenet formájában.

• Engi locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.