Jump to content

ötlet csomag

Ajánlott bejegyzések

szóóóóvaaal...

1. Lehetne Farm rendszer, rengeteget segítene szerintem a szerveren, könnyebben lehetne pénzhez jutni
2. Illegál npc, például adott fegyvereket/lőszereket jóval áron alul el lehetne adni [rengeteget boostolna szerintem az illegálon egyébként]
3. horgászatot valamivel feldobni, esetleg több ilyen több napos horgász event ahol a halak mondjuk a duplájukat vagy triplájukat érik. Illetve több esély alkatrészre amit az illegál npc-nél el lehetne adni
4. Quest npc, questeket adna illegálnak, legálnak és civilnek is, külön-külön npck lennének rá kisebb PP, vagy $ jutalmakért.
5. Kaszinó roulette, vagy a jelenlegi rouletten nagyobb tét
6. Bérelhető piacok, ahol autót, vagy bármilyen itemet lehetne árusítani
7. Akár aranybank, az is még extrább rp-ket hozhat
8. Darkweb, tudom már rengetegszer lett mondva, hogy nem lesz stb... De ez is rengeteget boostolna az illegálon, illetve vissza térhetne az NNI is vele együtt.

Egyelőre ennyi, mindig szokott eszembe jutni, ez meg az, szóval ha valami még eszembe jut, majd ide leírom

• Like 1

Hali.

1. Szerintem  ahhoz, hogy egy jó farmrendszert kapjunk elég bonyolult scriptet kéne irni, amire nincsen kapacitás ahogy eddig megfigyeltem, farmrendszer helyett inkább némelyik mostani munkát kéne átdolgozni, feldobni valamivel.

2. Az illegál NPC nagyon jó lenne.

3. A horgászatot kéne talán a legjobban fizető munkáva tenni, mivel az az egyetlen munka, amiből alkatrész szerezhető akár civilek számára, akik ezzel kapcsolatba kerülhetnek az illegállal amiből rengeteg RP alakul ki mindig.

4. Egy quest NPC alatt nem tudom mit értesz, és hogy miképpen valósitanád meg kifejthetnéd jobban.

5. Jó ötlet.

6.Az ötlet tetszik, akár a pláza aljába is lehetne csinálni egy autókert, jelenleg a pláza nagyon kihasználatlan, pedig az egyik legegyedibb modellezés a szeveren.

7.Szerintem felesleges.

8. Csak támogatni tudom, nagyon megkönnyiteni a kereskedést nem csak nekünk, hanem a civileknek, új playereknek, akik szeretnének az illegálba is belekóstolni egy kicsit de nem tudják hogy kezdejenek neki, vagy csak nem tudják eladni a kihorgászott alkatrészeket.

Edited by .Connor.

Hozz létre egy felhasználót vagy jelentkezz be, hogy hozzászólhass

Regisztrált felhasználóval kell rendelkezz a hozzászóláshoz.

Felhasználó létrehozása

Regisztrálj be a fórumra, egyszerű!

Új felhasználó létrehozása

Bejelentkezés

Regisztráltál már? Jelentkezz be itt.

Bejelentkezés
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.