Jump to content

Stark Fuente --> (VLA) Varrios Los Aztecas.

Stark

Ajánlott bejegyzések

l27C8Vw.png

OOC info rólam

25 éves vagyok, és mondhatni pihenésképp-kikapcsolódásképpen szoktam rp-zni.

Összességében 3-4 éve játszok RP terén de a samp-ban.

1-2 hónapja tértem át az MTA világába, de most már szeretném magam lekötni egy MTA szerveren.

Dolgozom én is mint sokan mások, de nem vagyok az a bulizós-csavargós féle. 

Inkább itthon lazulok mikor nem csinálok semmit.

Tele vagyok ötletekkel a tapasztalataim révén, de egyértelmű mindenki azt mond amit akar.

Nos, ha megkapom a frakciót akkor kiderül hogy igazat mondok-e.

Őszinte vagyok, utálok hazudni. Ez egy játék és szeretem kihozni a legtöbbet a dolgokból.

Eddig voltam már ORFK, LCN, Aztec, nem utolsó sorban S.W.A.T. leader.(Samp-ban)

((Voltam Globális moderátor is))

RP-t különösen értékelem, főleg a több napra való szituációkat ahol el lehet ütni az időt.

Sokban tudnám segíteni a szerveren történő eseményeket rp terén.(Globálisan)

Természetesen rp-re vevő emberek is kellenek hozzá.

Játékosokat nem tudok még sajnos fel ajánlani, de szerintem 1-2 héten belül nem lesz baj a frakciótagokkal.

Itt fórumon mindenki értesülhet majd a frakció topikjában.

ONEbzU9.png

Rendkívül veszélyes latin utcai banda. Erőszakos. Büszke. Pszichotikus. Aktívan részt vesz a futókalandokban, az utcai erőszakban. Hagyományosan kábítószer-ellenes.

Stark La Fuente a banda vezére aki nem régiben alapította meg a csoportot itt Los Santosban és irányítják El Corona környékét. Vetélkednek a többi utcai bandákkal, leginkább fegyverekkel kereskednek, és keresik a balhékat az utcákon, sokszor rabolnak fosztogatnak mikor kedvük tartja. Napszaktól fóggetlenül több ponton csoportosan garázdálkodnak. Vagyon is kulcsfontosságú számukra, így piszkos munkákat elvállalnak... Nem szokásuk civileket ok nélkül bántani, de tudomásukra adják az embereknek hogy ne szórakozzanak a csoportal.A banda emberölésekben, gyilkosságban, garázdaságban, valamint illegális utcai versenyeken résztvesznek, sokszor a megszervezés és irányítást is ők diktálják. Ők könnyen azonosíthatóak a türkiz színű kendőjük alapján, emiatt öltözködési stílusuk a 90-es évekbeli "Cholo" stílushoz hasonlít.

Több kisebb méretű területet is birtokolnak. Ezek a területek a következők

• El Corona
  • Little Mexico
  • Unity Állomás

Az Unity állomás a csőcselék egyik frontja és fontos találkozóhelye is egyben, mivel az Aztecas tagjai gyakran járnak össze különböző lowrider találkozókra. A VLA tagjai nagyon hasonlítanak a 90-es

évekbeli "Cholo" kinézetű bűnözőkre (mexikói gengszterekre), akik türkiz színű fejpántot és ruhákat viselnek, és megjelölik a területüket mindenféle graffitivel. Az utcákon látni lehet, ahogy

csoportokban beszélgetnek és lebzselnek, miközben marihuánát szívnak és alkoholt fogyasztanak.

A banda erős autókkal rendelkezik, és a lowriding kultúra fontos szerepet játszik a banda hétköznapjaiban, mivel "ugráló" és "hidraulikás" autókat vezetnek.

CTvIMWa.png

T0nymcw.png

3.6mb a 4 új skin összesen

+Skin id ami kell az FK-ba: 173-175-115.

https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/packs/skins/48686-pak-skinov-varrios-los-aztecas-by-shiro-mori.html

UNBbRAk.png

3v0REEF.png

Jefe

A banda vezetője, minden döntést ő hoz, és abszolút hatalmában áll a banda tevékenységének irányítása.

Veterano
Ezek a vandalók nagyra becsült tagjai, általában azok a magasabb rangsorúak, akik nevet adtak a banda általános hierarchiájának, és a banda egyik kiemelkedő tagjának tekintik.

Capitan

A második a parancsnok, és kitölti a vezetőt, amikor távol van. Jefe elismerésével közvetlenül irányítják a bandát.

Lieutenants

Magas rangú, befolyásos és tiszteletben tartott tag. Olyan, amely rengeteg munkát végzett és teljesen elkötelezett a banda iránt. Bármely bűncselekményt habozás nélkül követnek el a banda céljainak előmozdítása érdekében.

Soldados

Részt vesznek bandabűncselekményekben és a banda legtöbb tevékenységében. Ők a banda tagságnak nagy részét képezik, és felelősek a banda Novato és más bandatagok védelmében.

Vato

Időnként a magasabb rangú banda tagok használják őket olyan speciális feladatokra, mint példáu megfigyelésre vagy graffiti írásokra, vagy fegyverek kereskedésére ösztönzik őket.A banda életét normálisnak és elfogadhatónak ítélik meg, de még nem teljes mértékben elkötelezettek a banda iránt.

Novato

Leginkább a banda módszereit próbálják megtanulni, és tiszteletben tartják a többi bandatagot. Minden magasabb rangot meghallgatnak. Leginkább megpróbálják megtanulni a banda módját, és kiépítik tiszteletüket a többi banda tagja között. Minden magasabb rangú tagra hallatniuk kell.

JhZkBnM.png

Felvétel menete 

Legelőször fel kell keresni a banda valamely csoportját az egyik utcában a területeiken.

Meg kell ismerkedni velük, el kell nyerned a bizalmad és tudatukra kell nyilvánítsd hogy te egy latin nemzetiségű vagy.

Nem mehetsz oda a banda székhelyére hogy tag akarsz lenni mert megölnek/ elképzelhető hogy be akarsz épülni.

Ha beajánlanak téged jó pár beszélgetés után a Jefe-nek, következőleg próbákat kell hogy kiállj, evvel is bizonyítod a hűséged a banda iránt.

Kapni fogsz sok küldetést, hisz a bandában mindennaposak az incidesek/rivalizálások.

A megfelelő hozzáállásal sokat fog segíteni a banda élet. Vagány kocsik/ Lowrider show-k/ Menő felvonulás / Sok pénz/ Családhoz máltó közösség.

Beavatás 

IC események következtében ceremónián teljes körüli banda tagnak avatnak, ez után nincs vissza út

Ekkor megfogadod hogy a bandáért az életed is adod.

Összetett receptúra az egész, ekkor a banda minden tagja jelen van a szertartáson.

qClF2xT.png

Szabályzatunk

NUbSkbQ.png

Soha nem kérdőjelezed meg a Jefe szavát/parancsait.

Életed adod a Jefe védelméért lövöldözések folyamán/ mindig a Jefe védelme a legfontosabb.

Beavatás után nincs vissza út, csak a halál.

Rangodnak megfelelően magasabb fokozatúaknak megadod a tiszteletet.

Soha ne menj egyedül a banda nevében/ egyedül nem provokálsz és nem bizniszelsz.

Soha nem hagyod hogy a banda nevét/mivoltát/tagjait becsméreljék.

Tagokkal ne arcoskodj/ne provokálódj. Ha baj van valakivel menj a Jefe-hez.

Soha ne kérj rangot, amint a Jefe észreveszi bizalomságod és elkötelezettséged, megkapod amit megérdemelsz.

Mexikói/Latin név eredetű legyen a neved.

EGYÉB

A hivatalos találkozóhely az El Coronas találkozóház és a Unity Station másodlagos ügyekben. 

Az El Corona közelében található az általános tárolási hely, a járművektől a kábítószerig tökéletes rejtett területet tesz lehetővé, hogy észrevétlenek maradjunk, és jó menekülési lehetőségeket kínál az evakuáláshoz, amennyiben erre szükség lenne.

KOCSIK

Chevrolet Impala

Ford Thunderbird

Ford E150

Dodge coronet 440 - 2 db

HQ

jwAIFMF.png

INTERRIORJA

LV Warehouse 1 0 1059.895996,2081.685791,10.820312

TdJ0Z97.png

fwLgib3.png

• Köszi 1

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.