Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Angelo Liggio jelentkezése a taxihoz

Josci

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
- Tóth Milán -
Hány éves vagy?
- 11 -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- Általában 2-3 órát -
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
< SocialGaming mentős >

Miért ezt a frakciót választanád?

< Szerettek vezetni ezért ez a munka valló nekem. >
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
< Igen, persze  >
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
< Sziasztok Milának hívnak 11 évesnek hívnak. Nagyon sok barátom van akikkel nagyon sokat szoktam játszani. A barátaimat inkább a óvodába szereztem meg, de kevesebbet a iskolába. Van egy háziállatom akivel nagyon sokat szoktam játszani. Általában gépezni szoktam, de azért szoktam focizni stb. >

IC Rész

Jelentkező neve:
- Angelo Liggio -
 Jelentkező születési helye, ideje:
- Los Santos 1995.05.01 -
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Lianna Josci -
 Jelentkező apjának neve:
- Angelo Benjamin -
 Előző munkahelye(i):

- Vizimentő -

Rendelkezel jogosítvánnyal?
- Igen rendelkezek -
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
- Az a véleményem a csapatmunkáról hogy normálisan tudjon játszani és értelmes legyen ezután tanuljon meg csapatmunkába illő lenni. Segítsenek egymáson ha nagy bajba jutott az egyik haverja.   Álljon ki a csapatársa mellet akkor is ha nincs baj. -
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
- 1995.05.01 az a nap mikkor világra jöttem. Kis városba születtem ahol nagyon kevesen laktak. Az volt az álmom hogy Los Santosba eljuthassak. Sok barátom volt a faluba, nagyon sokat játszottam velük. Az óvodába nagyon sok barátom volt ahogy iskolában is. Az óvodába nagyon jól éreztem magamat de inkább az iskolát vártam. Miután a óvodát be fejeztem már nagyon vártam a iskolát amit nem kellet volna így várnom. Az első pár év az iskolába jó volt csak utána már kezdet egyre nehezebb lenni ezért hamar meg is utáltam az iskolát. Iskola közbe a álmom az volt hogy legyen jogosítványom. Miután elvégeztem a iskolát utána következet a gimnázium. Már vártam hogy elérjem aszt a bizonyos kort hogy letudjam rakni a jogosítványt és el mehessek Los Santosba. Miután sikerült le raknom a jogosítványt utána Los Santosba folytattam az életemet.

• 3 weeks later...

Gratulálunk, jelentkezési lapod ELFOGADÁSRA került! Várunk meghallgatásra ((TS)) az alábbi időpontok valamelyikén:

2019.09.21 17:00 vagy 2019.09.22 17:00. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, jelezz vissza privát üzenetben.

Személyes megjegyzés: Egy próbát megér, meglátjuk mit tudsz keress fel majd TS.-en.

• Daniel locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.