Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Keith Sahim Jelentkezési lapja a LS-AMV-hez.

saqraz

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
- Félix -
Hány éves vagy?
- 15 -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- 2-3 -
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
< Nem voltam még egyszersem >

Miért ezt a frakciót választanád?

< Legális frkaciókat szeretem, ezeken belül is a szerelőket >
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
< Természetesen >
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
< Félix-nek hívnak 15 éves vagyok, Magyarországon pontosabban Salgótarjánban lakom jelenleg.Szabadidőmben álltalában leülök esetleg játszani, filemket nézni, de majdnem mindig csak a sport fektetem az időm, már vagy 8 éve versenyszerün edzek. >

IC Rész

Jelentkező neve:
- Keith Sahim-
 Jelentkező születési helye, ideje:
- 1952 február 19. Los Santosban -
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Smity Linda, de már elhunyt -
 Jelentkező apjának neve:
- Keith Goley, szintén -
 Előző munkahelye(i):
- Olajfinomító -
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
- A csapatmunka a társaság a közösség midenhova kell ami egy idő után bárhol megalapul. Egy jó társasággal sokkal egyszerübb nagyobb eredményhez jutni. Egy csapathoz mindig kell egy főnök aki fent tartja ezt az egészet.  -
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
- Keith Sahim 1952 február 19.-én született Los Santosban. Élete végéig a született városában él a mai napig. Édesanyja Smity Linda és édesapja Keith Goley 1998-ban autóbalesetben meghaltak. Sahim munkája olajfinomító, réggen édesapjával egy műhelyet vezettek. Ami édesapja halála után csődbement. Sahim elég kitartó a korához képest a szerelése a midene, ezzel emlékezik vissza az édesapja közös emlékeihez. Édesanyjával 64 éve nem találkozott, mert Linda 3 évesen ott hagyta Sahimot a rossz megélhetés miatt az apjánál.  -

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.