Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Edison William Jelentkezése

Modolus

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
- Markovics Levente -
Hány éves vagy?
- 13 -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- Napi 4-5 órát tudnék fentlenni. -
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
< Igen voltam, taxiban. >

Miért ezt a frakciót választanád?

< Még sosem voltam ilyen frakcióba, ki szeretném próbálni. Nekem ez egy tökéletes opció. >
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
< Van, és eléggé gyakran szoktam fent lenni. >
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
< Markovics Leventének hívnak. jelenleg a 13. életévemet töltöm. Kedvenc hobbijaim közé tartozik a foci és a horgászat. Számomra mindkét sport nyugtató hatású. Szigetszentmiklóson élünk a családommal egy kis kertes házban. >

IC Rész

Jelentkező neve:
- Edison William -
 Jelentkező születési helye, ideje:
- Los Santos, 1998 -
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Jessica William. -
 Jelentkező apjának neve:
- Thommas William. -
 Előző munkahelye(i):
- Olajfinomítő, vízimentő, pizzafutár. -
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
- A legjobb csapatok is hibáznak, lényeg egy csapatban a szeretet, barátság én is szeretek csapatban dolgozni. Egy összeszokott csapatban dolgozni a legkönnyebb. A pozitív hozzáállás számít a legtöbbet. Fontos, hogy a csapat tagjai tartsák egymással a kapcsolatot mert a kommunikáció elengedhetetlen. -
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
- Edison William vagyok, egy Los Santosi lakos. Kedvelem a munkát. Az anyukám elköltözött tőlünk, mert édesapám megcsalta egy másik nővel. Nagyon nehéz gyerekkorom volt. Apám nagyon keveset keresett ezért éheztünk egy ideig. Volt hogy utcára kerültünk. Apámmal még tartom a kapcsolatot. Most egy nagyobb vállalat dolgozója vagyok. Apám és anyukám is nagyon büszkék rám, hogy ilyen nagy sikereket elértem. Szerencsére van egy testvérem, aki nélkül ez lehetetlen lett volna.  -

•  
  • Like 3

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.