Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

StyLY Adminisztrátori jelentkezése.

Ajánlott bejegyzések

Magamról:

Sziasztok! Az én nevem Cserenyi Norbert,14 éves vagyok. Szolnokon élek az anyukámmal és 2 testvéremmel. Jelenleg egy Szolnokon lévő általános iskolába járok melynek a neve Kőrösi Csoma Sándor Általános iskola,most tartok a nyolcadik évemnél és a tanulmányi eredményeim az átlagoshoz hasonlítható.A szüleim kis koromban elváltak így nem mindig vagyok otthon de szabadidőmben általában MTA-zom vagy kosárlabda sportot űzöm e sportot 2 éve kezdtem s heti szinten járok meccsekre.Sok MTA szerveren megfordultam már és tudom a szabályokat és tudok rp-zni is de ha már kicsit elkanyarodtunk az MTA felé elmondanám hogy nagyon szeretnék segíteni a játékosoknak és remélem megfelelek a vezetőség követelményeinek.

Magamról a játékban:

Ezen a szerveren nem sokat játszottam hiszen nem rég nyílt és eddig nem volt lehetőségem játszani rajta így mesélnék másik szerverről pontosítva a Fly-mtaról ahol ugyanis 700 majdnem 800 órával rendelkezem és az alatt elég sok mindent vittem végbe például alleader voltam pár frakcióba mint például az Orosz Maffiában,Yakuzában,Ír Maffiában és Török Maffiában is valamint főleader voltam a Los Zetas nevű drog Cartel-ben melyet 1 hete leadtam.Tudom az nem ugyan ez a szerver de a szabályok és a követelmények nagyjából ugyanazok adminsegéd tgf-en jártam de sajna akkor még csak 13 éves voltam és nem nézték el a koromat.

Hányszor voltál admin jailben és miért?

A szerveren nem voltam még admin jailben. https://imgur.com/a/1iwKvCh

Hányszor voltál bannolva a szerverről?

Nem voltam. https://imgur.com/a/1iwKvCh

Szerinted mi az adminisztrátor(ok) feladata?

Szerintem egy adminisztrátornak az a feladata hogy a játékosnak segítsen válaszoljon neki ha esetleg kérdezi kisebb nagyobb (megoldható) problémák megoldása bár a kicsiket inkább az adminsegédek csinálják de az adminnak kötelessége az adott játékosnak bármilyen játékbeli gondjának eleget tenni hogy minél jobban érezzék magukat a játékosok.

Az aktivitásról.

Az én napi aktivitásom  a suli után 2 órakor  kezdődik és 8 órakor ér véget szóval hét közben körül belül 6 órát tudok lenni hétvégén viszont 8-9-10 óra is elképzelhető  szóval a napi aktivitásom az szerintem egy elég jó tulajdonságom.

Mi a véleményem a csapatmunkáról?

Szerintem egy közösségben a csapatmunka egy létfontosságú dolog  ez pedig az adminkodásra is igaz  mert ez egy olyan dolog ami mindenhol kell így ha tudsz csapatban dolgozni mindenhol előnyöd van,de ha nem akkor nem sok helyre vesznek fel mind egy játékban s mind az életben.

Hogy mért engem válasszon a vezetőség?

Mert én egy olyan ember vagyok akinek van egy pár előnyössége pl  van tapasztalatom tudok rpzni,csapatban dolgozni,kitartó,vagyok és a probléma megoldó készségem  is eléggé jó, azt is ide sorolnám hogy 4 éve rpzem TeamSpeak3 moderátor voltam Flymta-an bár nem ugyan az de szerintem oda is kell a csapatmunka a probléma megoldó készség kitartás.

Mért pont Adminak jelentkezem?

Mert szeretnék végre egy olyan posztot betölteni amivel megmutathatom hogy igen is érett vagyok ehez és persze a  játékosoknak is szívesen segítenék mert szerintem ez éngem boldoggá tenne hogy segíthetek másoknak igen tudom ez kicsit nyálas szöveg de így van.

Pozitív tulajdonságok:Barátságos,Kitartó,Segítőkész,Kedves,

Negatív tulajdonságok:Sértődékeny,Gyorsan felkapom a vizet,Haragtartó,Nem szeretem ha kritizálnak,

Szia!Köszönöm hogy végigolvastad a lapomat remélem tetszik a lap és megismertél nagyjából ha úgy érzed alkalmas lennék vagy ha nem szólj hozzá a témához!

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.