Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Tyler Hayes-The Faceless Rebels

Tyler Hayes

Ajánlott bejegyzések

ZYETGeO.png

IC:

A "The Faceless Rebels" egy amerikaiakból álló fehér banda.Legtöbbször Willowfield utcáin szoktak előfordulni és Sevillén.A banda nemrég kezdte a pályafutását 2005-ben már is sok,fegyverrel,területtel és taggal rendelkeznek.A banda első éveiben csak egy kis hálózatot foglalt magába ami jó kapcsolatot ápolt a willowfieldi lakosokkal így könnyen tudták nekik eladni a különböző drogfajtákat.Később a banda növekedett.Sok willowfieldi lakos csatlakozott a "The Rebels"-höz (hiszen akkor még így hívták magukat)és közös erővel elkezdtek más üzletekbe is belemenni PL.:Fegyverkereskedelem,lőszerkereskedelem,prostitúció.Szépen törekedett fel a banda amikor is 2010 őszén el nem fogták 12 emberét a bandának.A rendőrök 8 emberre tudtak fogni bűncselekményeket így 5 távozhatott.A 7 emberből csak 3-ra tudtak olyan bűncselekményt fogni amelyet életfogytig tartó börtönbüntetéssel járt volna,így 4 ember csak 5 évet kapott.A börtönben az egyik bandatag ezt válaszolta a sajtónak illetve a rendőröknek:"A The Rebels végezni fog az állammal és feltörekedik".A banda feje Tyler Hayes megelégelte a rendőrség a szimatolgatását a környéken így a banda végzett a helyszínen szimatoló rendőrökkel.Szabad volt az út az első felkelésre.Így hát az elnökválasztáson Tyler tervével sikerült az egyik legnagyobb lázadást elérnie a városban.A volt elnököt lelőtték illetve a jelöltek nagy részével is végeztek,így amíg folyt a felkelés egy egész Kubából szerzett drogszállítmányt szereztek meg,és utána nyugodtan folytathatták a bűnözést, mivel nem volt olyan elnök az önkormányzatnál amelyik szembe tudott volna szállni a szervezettel.A szervezet később onnan kapta a "The Faceless Rebels" nevet,hogy az egyik bankrablás után a sajtóban a riporter azt nyilatkozta,hogy az arc nélküliek kifosztották a bankot,mivel a tagok sosem jártak arcot eltakaró kapucni vagy maszk nélkül.
Manapság:A szervezet manapság seville-n tartózkodik,és készül az újabb lázadásokra.

IC történet:

Tyler Hayes 1993.02.14 én született egy kis Sevillei házba.Az apja otthagyta a családot Tyler megszületése után,így csak az anyja nevelte a családot..Barátaival és két bátyjával már kiskorában is sokszor elkövettek kis bűnöket aminek az anyja nem örült.Amikor Tyler 14 évesen árulta a drogot az utcákban az anyja nem tudta elviselni,hogy a fiából bűnöző lett.Az anyja sokszor lőtte be magát Tyler és a másik két fia miatt.Tyler szépen lassan növekedett.Amikor betöltötte a 18-at elköltözött az anyjától a haverokhoz, Conor és Thommas-hoz.Ott élt egy darabig.Minden nap bűnöket követett el a 3 jó barát,viszont amikor megtudta Tyler,hogy az anyja és a testvérei meghaltak egyből hazasietett Sevillére.Az anyját és a testvéreit a hatóságok ölték meg,mivel a környéken elakarták kapni őket,de az egyik testvére lelőtte az egyik rendőrt.Egy tűzpárbaj vette kezdetét,de nem élték túl.Tyler attól a naptól fogva a hatóságok ellen volt,ezért alapította meg a "The Rebels" névre hallgató utcabandát,amit a mai napig működtet,viszont most már "The Faceless Rebels"néven fut a banda.

Bemutatkozásom:
Bakán Bencének hívnak.13 éves vagyok.Baranya megyében élek,azon belül is Pécsen.A kedvenc hobbijaim:Horgászat,amerikaifocizás.A helyesírásom nem a legjobb,de próbálok rá odafigyelni.Már voltam tagja frakciónak(Megnevezés szerint:Tree Top Piru,Criminal Class Crip,Israel Crime Organization(Izraeli maffia)Rendőrség,Önkormányzat.)viszont Leader még sosem voltam,és Alleader sem.Leaderségi szinten nem nagyon tudok semmit sajna,viszont tudom,hogy milyen nagy felelősséggel jár egy frakció irányítása.Az Mta-s pályafutásomat 3 éve kezdtem és azóta tolom kisebb kihagyásokkal,de mostmár nem fogok kihagyni nagyokat max 1 héten 1 napot.

Jelentkezés a frakcióhoz:

1.Mi nem azért veszünk fel mert 16 éves vagy,hanem azért mert tudsz RPzni.Tehát minket nem érdekel az életkor.
2.A jelentkezés csakis IC történik.

3.Ne azzal gyere oda,hogy a szüleid meghaltak és szeretnél csatlakozni.Találj ki valami egyedi történetet.függőség nem muszáj feltétlen legyen,de szerintem sokat dob rajta.

Ha ez megvan akkor gyere el hozzánk és RPzünk egyet.Csak rajtad múlik,hogy hány nap/hét mire bekerülsz a frakcióba,hiszen ha minden nap aktív vagy és jó RPket tolsz velünk akkor az is lehet,hogy 3 nap.Ha ez megvolt akkor részt kell venned egy beavatási szertartáson,hogy megkaphasd a maszkod.Ha ez megvolt és jónak találtunk akkor bent vagy a frakcióba.

Haverjaim akik jönnének velem:

-Conor Jordan:Vágja az RP-t,viszont ő sem tud Alleaderség szinten semmit.(De majd szerzünk Alleadert nyugi)

-Thommas Willis:Vágja az RP-t viszont a helyesírása rossz.

Miért pont neked adjuk a frakciót:

-Azért mert elszánt vagyok a céljaimmal kapcsolatban.

-Sajnos nincs tapasztalatom leaderség terén,de érzem azt hogy megállom a helyem.

-Megfelelő RP tudásom van.

Rangrendszer:
Head of the rebels:A banda feje.Ő irányítja a dolgokat
Captain of the rebels:Ha éppen nem elérhető a banda feje ő irányítja a bandát.
Rebel:A lázadó.Belőlük több csoport lesz amiket a banda feje vagy a segítője oszt be,és mondja el a feladatát.
Dealer:Bármit amit a kezébe nyomunk eladja.
Proof rebel:Akinek még bizonyítania kell a bizalmat.
Igazából 3 Alleadert gondoltam mivel a Rebel csoportokat majd irányítani is kell akcióknál.Mindenkinek meglesz a saját Rebel csapata.

Célom a frakcióval:
1.A célom az hogy egy jó kis közösséget csináljak.
2.Én még személy szerint nem láttam amerikai fehér utcabandát,így gondoltam,hogy pályázok egyet.
3.A célunk nyílván nem az,hogy "Most lekaszaboljuk az elnököt!!!!!!"hanem az,hogy az önkormányzat és különböző rendvédelmi szervek intézkedéseiket megfékezzük,ezzel megakadályozva,hogy az illegál csődöt mondjon.
4.A "másik"célunk az,hogy terítsük az illegális dolgokat,és hogy jókat RPz-zünk.

Mapolás:E3A6r6V.png
                          3czsiF5.png
                          2261RLq.png
                          htMYhH2.png
                          udpb7W5.png
                          9preSUL.png
                          vWo4wHH.png  
                          RakFF7o.png
                          sIafwYM.png
                          7ObNXgA.png
Skinek:Skineket még nem találtunk ami nem lenne HD-s.Ezért kérlek próbáljatok meg nekünk találni fehér kapucni,sapkás,vagy szemüveges skint.(mi is keresünk)

Járművek amelyeket szeretnénk kérni:Chevrolet Impala(2 DB enyhén tuning ha lehet tuningot kérni rá)Majestic(2DB)Picador(1DB)
Egyéb hozzáfűzni valóm:Csak egy letisztult átnézhető lapot szerettem volna kreálni így kerüljük azokat a kérdéseket,hogy:"Miért csak ilyen lett a formázás?"Erre csak az a válaszom,hogy szerintem sokkal átnézhetőbb a lap.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.