Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Amanda Taylor - ORFK Frakciópályázata

Amanda Taylor

Ajánlott bejegyzések

NEXTGAMING

NEXT CITY

Országos Rendőr-főkapitányság - Frakció pályázat

N3zV28K.png

OOC Magamról

A nevem, Krisztián. 17 éves vagyok, egy kisebb városban, Gyöngyösön élek. Egy vékonyabb testalkatú gyermek vagyok. Jelenleg gumiipari technikusnak készülök. Imádok a gép előtt ülni. Igaz, ez függőség, de emellett persze van életem is. Rettentően leköt a rendvédelem, és annak különböző dolgai. IRL is van kapcsolatom a rendőrséggel, persze nem azért, mert rengetegszer állítottak volna elő, hanem van rendőr százados, és rendőr törzsőrmester ismerősöm is, és naphosszakat töltök el a rendőrség irodájában, vagy irányító szobájában. Sportban nem vagyok valami ismert, viszont a ping-pong a kedvenc szabadidős tevékenységem, de csak a kutyám után Beni után... Rend szerető, (ami a szobámon nem sokszor látszik meg), határozott, és szabálybetartó típusnak ismerem magam, ellenben ha mindenki végzi a feladatát kedves, humoros (mi sem bizonyítja jobban, hogy nincs egy olyan megbeszélés se, ahol ne folyna a könnye mindenkinek a nevetéstől). Hirtelen haragú vagyok, és ez nagyon a hátrányommá vált, egyik pillanatról a másikra hangulatváltozáson mehetek keresztül, gyorsabban mint egy terhes kismama, de ezen dolgozok. Gyűlölöm a kivételezést, ami viszont a pozitív számlámra írható. Azt szoktam mondani: ,,Orbántól kezdve a  Velszi herceg is jöhet, tanulóról kezd akkor is. Tud előállítani szakszerűen? Nem. Ha még is, találok rajta fogást... Ennyi nincs vita.." ... Illetve gyűlölöm, ha valaki a motozást, egyenlővé teszi a ruházat átvizsgálással, na attól kiver a víz.

Nagyjából ennyi amit eltudtam volna mondani magamról, de remélem majd beszélgetések során, több minden az eszembe jut...

IC Bemutatkozás (önéletrajz)

Amanda Taylor r. Altábornagy vagyok. Jelenleg épp átigazolást kérnék NEXT CITY rendőrségébe, mivel láttam hogy rendőrtisztet keresnek az állomány vezetésére...

A rendészeti szakközepet, 2013-ban végeztem, a Németh Rendészeti Szakközép Iskolában 18 éves koromban, mint rendőr Őrmester. Los Santos City-ben teljesítettem szolgálatot, egészen az 2015-es évekig, amikor az önkormányzat testőrségét, és a nyomozási felügyelet segéd nyomozója lettem. Ez röpke egy évig tartott, majd a minisztérium ezt követően, a tanulmányi papírjaim ellenére elég iramos ütemben pakolgatott felfele a rendfokozati létrán, mikor 2017 március közepén, pontosan 17.-én 15 : 00-kor behívtak a minisztériumba a fővárosba, és megkaptam az Altábornagyi kinevezést.  Kinevezésemet követően, egyből beledobtak a mély vízbe. Először ügyetlen voltam, és nem igazán tudtam hova tenni a történteket, de később ahogy a magánéletemben is kialakult egy stabilitás összeszedtem magam. Most, a zűrös helyzetek miatt áthelyezés kérelmezek...

23 éves vagyok, Bella Taylor lánya vagyok. 1995-ben születtem a Fővárosi 08-as kórházban. Egy szűkös családban nevelkedtünk. Egy nővérem van, neve Jessica Taylor, ki 1 évvel idősebb, de majdnem ugyan azon a napon születtünk. Édesapám 2000-ben, azaz 5 éves koromban az Amerikai Egyesült Államokba ment, elhagyva anyámat és minket. Édesanyám munkaváltása azt eredményezte, hogy reggeltől estig egy irodaházba dolgozott mint titkárnő, szinte magunk nevelkedtünk. Elég erős kezű volt velünk ha otthon volt, így rettentően megedződtünk. Tisztességre és szeretetre tanított minket. 17 éves koromban, munkatúlhajszoltságban ideg összeroppantást kapott, és elhunyt november hónapban. Ez az idők, nagyon nehezek voltak, mivel már tanultam, de mellette dolgozni kényszerültem. testvérem már akkor dolgozott, hogy besegítsen anyámnak a háztartásba. Mikor átvészeltük ezt a nehéz időszakot, talpra álltunk, és sok mindent együtt csináltunk. Együtt szereztük meg a jogosítványt, házat vettünk, és éltük a mindennapjainkat. Kicsit széthúzott minket, a rendőri élet, a sok túlóra és hasonlóak, de mindig számíthattam rá.

baráti társaságom átlagosnak mondható, viszont nincs sok. baráti szempontból zárkózott vagyok, mert a bizalmat nálam meg kell szerezni...  

ORFK Felépítése - Rendszere

Az ORFK a szerver játékos számához mérten fogja alakítani a frakciót.

FŐ (ALAP) FRAKCIÓ

I

Vezetőség

I

Alosztályok - Tisztikar

( Ez lenne a rendszerezése röviden az ORFK-nak... )

Kezdés: 

1 fő vezető (leader)

1 al vezető (al leader)

Max.: (vezetőséggel együtt) 8-10 tag

( Hoznék egy jól összeszokott csapatból nagyjából 2-3 embert, illetve felvételiztetve lenne 5-6 szerverbeli tag. )

Al-leader: Bella Da Colins

Tagok, akiket hoznék magammal:

- Marco Rossellini (Talpraesett, aktív emberke. Bármit rá bírók bízni.)

- Carlos D Memento (Egyik legaktívabb emberem, rengeteg időt fordít a precíz RP-re.)

- Frederick Memento (Vezetői készségekkel rendelkezik, remek egységirányító.)

RANGOK

Rendőr Tanuló
[ NINCS JELZÉSE ]

Őrmester
uC14KeC.jpgmAzasoI.jpg

Törzsőrmester
cOd44hG.jpgoKIiouO.jpg

Főtörzsőrmester
2eeAoip.jpghidz8nx.jpg

Zászlós
ITbPrUK.jpgxf4f8At.jpg

Törzszászlós
yzNO6ee.jpgZYHbdA8.jpg

Főtörzszászlós
TK1wvPj.jpgwexhRvn.jpg

Hadnagy
amPkfTq.jpg581Way2.jpg

Főhadnagy
TLObLib.jpglUuXPYr.jpg

Százados
clcYBBq.jpgs0z0MF5.jpg

Őrnagy
WxKTb8B.jpgiRbohE2.jpg

Alezredes
B78QsI8.jpg3DCGgSF.jpg

Ezredes
AOd6jPl.jpg1guaFaD.jpg

Dandártábornok
wmd3N3O.jpgLxRlBrG.jpg

Vezérőrnagy
he54gee.jpgcSp1qIf.jpg

Altábornagy
IRWUciB.jpgjz2FEPq.jpg

( Elnézést a hosszúságáért, de fontosnak tartottam mindet kiírni, váll lappal együtt... )

Rövid és hosszútávú célok

Céljaink rettentően egyszerűek, és egy része alapvető, egy része lehet érdekes...

- Egy rendszerezetten működő frakció létrehozása

- Tagjaink magas képzettsége, jólét a frakció tagok számára

- Rendőrség közeli rendszerezés / képzések / oktatások amit IRL alaptudást is adhatnak (volt rá példa)

- Különböző kisebb alosztályok létrehozása az érdemes tagok számára

- Megbecsültség a szerverközösség köreiben

- Jó hírnév és megbecsültség kialakítása

(B)üntető (T)örvény (K)önyv

Szabályzat

Alap Oktatás

https://docs.google.com/spreadsheets/d/15zK4Mr0-Twa1HKzYW7suh9CwWTpsA4uXMz-_nkNNYmw/edit?usp=sharing

https://docs.google.com/document/d/1RDWg8KS7JKlRzpbE8ZvFBgIjS13Kw57MDsU4qScW9BE/edit?usp=sharing

https://docs.google.com/document/d/18YFdGa7jD3BjYa--8CQzSngwS7U-glB1UkVnB66iNp8/edit?usp=sharing

Miért engem válasszatok?

Hmmm... Ez nehéz kérdés, mivel nem tartom magam különbnek a többi embernél, kivéve a rossz tulajdonságaimban, és nem szeretem magam fényezni semmilyen formában, de most ráveszem magam egy kicsit...

2.5 évig voltam a FINE MTA közösségében.

- OMSZ leader 3 hónap

Ezek után egybe (az utolsó évben)

1. ORFK leader (11 hónap)

2. TEK leader (5 hónap)

3. NNI bevetési egység vezető (2 hónap)

4. 1-es majd 2-es admin (4 hónap)

5. Operátor (2 hónap) SModerátor-helyettes (1 hónap)

6. Karaoke Party FŐSZERVEZŐ (2 hónap)

0.5 évig SeeMTA v3

BV leader és kiképző tiszt (amikor még volt BV)

3 hónap WLS Reamastered

ORFK leader (3 hónap)

Szuper Moderátor (2 hónap)

Bíróság Kúria Elnök (vezető) (1 hónap)

Karaoke Party szervező (2 hónap)

Úgy gondolom van tapasztalatom a frakció vezetés terén. Hirtelen haragom ellenére, nem szeretek büntetni, se megróni. Célom hogy a tagom értse is amit beseggelt a papírlapról. Nem csak magolni kell, hanem meg is kell érteni, így játékosan tanul és szakszerűen tud majd előállítani. Nekem nem kenyerem az IC szívatás, inkább az elméleti tudásra alapozok, és mindenkit egységesen kezelek.

Szerintem nehezen kimondva, de ezért lennék jó frakció vezetője a rendőrségnek.

Hozzáteszem, egyik helyről sem bocsájtottak el, hanem külső okoból hagytam ott a közösséget általában, mely NEM magánügy, hanem a szerveren valamiféle probléma...

Rengeteg 'előre legyártott' sablonom van. De pontosítva, a felvételre 3 sor kérdésünk van, amit teljesen véletlenszerűen teszünk fel a felvételezőnek.

Magas a felkészültség

Teljesen kész - megírt szobák, és egyéb fórum rendőrségi sablon (TS szobák megírva: 14 db)

Mióta RP-zek, és RP tapasztalat

Megközelítőleg 3.5 éve játszom a MTA világában, melyet kifejezetten élvezek. A legális RP híve vagyok, és nagy ismeretem van a rendőrség RP tevékenységeiben, ezt ellensúlyozza ugye az, hogy az illegális RolePlay-t kevésbé ismerem. Szabályzatok alapján tudtam tájékozódni eddig, mi vagy mi lenne a feladatuk.

Engem annó az első frakciómba, a leaderem rettentően nagy hangsúlyt fektetett arra, hogy megtanítson minket RP-zni (én is törekszem rá). Megtanultuk szépen, hogy a /me után /do és utánna megint /me jön. Ez miért fontos? Mert értettük a lényegét. A Hardcore RP-t sem hanyagolom, de a rendőrségben nem tartom feltétlen szükségesnek, ellenben gyűlölöm az egyszavas RP, illetve mindenkitől elvárt a hosszabb, több szavas RP.

Frakcióvezetési tapasztalatok

(MÁSOLAT)

2.5 évig voltam a FINE MTA közösségében.

- OMSZ leader 3 hónap

Ezek után egybe (az utolsó évben)

1. ORFK leader (11 hónap)

2. TEK leader (5 hónap)

3. NNI bevetési egység vezető (2 hónap)

4. 1-es majd 2-es admin (4 hónap)

5. Operátor (2 hónap) SModerátor-helyettes (1 hónap)

6. Karaoke Party FŐSZERVEZŐ (2 hónap)

0.5 évig SeeMTA v3

BV leader és kiképző tiszt (amikor még volt BV)

3 hónap WLS Reamastered

ORFK leader (3 hónap)

Szuper Moderátor (2 hónap)

Bíróság Kúria Elnök (vezető) (1 hónap)

Karaoke Party szervező (2 hónap)

Végmonológ

Remélem tetszett a a lapom. nagyon reménykedem benne, hogy elnyeri a vezetőség valamennyi tagjának a tetszését. 

Elnézést kérek, a helyesírási hibákért, ha aláhúzza, ha nem, este 00:01-kor eléggé nem látok. 

A lap design-je nem épp a legszebb, és a legigényesebb, de úgy gondolom letisztult, bár lehetett volna feldobottabb, de a lényeg benne van.

Remélem személyesebben is tudok majd veletek beszélni...

Köszönöm hogy végig olvastátok!

2018.12.01.

Krisztián [ Amanda Taylor - &Desmond ]

Edited by Amanda Taylor
  • Like 2

• Tulajdonos

Kedves pályázó! Pályázata elnyerte a vezetőség tetszését, így elfogadásra került!

2018.12.14-én 18:00 órakor, vagy 2018.12.15-én 18:00 órakor várjuk TS-en meghallgatásra! A két időpont közt szabadon választhat, amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben jelezze.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.