Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

[NRK/NON-RP val kapcsolatos dolgok ] Fred Carson

beni1129

Ajánlott bejegyzések

Nem lehetne egy kicsit visszaszorítani a NON RP-s cselekedeteket [PL: Megyek az úton,és X-Y szándékosan átjön a sávamba és nekem jön ] 

Arra szeretnék kitérni hogy akik rontják a játékélményt néha úgy érzem én is hogy teljesen elmegy az egész életkedvem ,mikor szándékosan nekem jönnek és persze az issza a levét aki normálisan vezet/játszik ... 

Ötletem a következő lenne egy automatikus admin Jail,és ez által a ti feladatokat is csökkenne ha esetleg nincs aktív admin fent a szerveren.

Edited by beni1129

Arra gondoltam hogy például a gép érzékelné ha átmész a másik sávba szembe levőbe és ott közlekedsz ,akkor egy bizonyos idő után bedob az automatikus Jail-be. 

Mondok valamit mondjuk ott tartózkodsz 5-10 percig ,akkor automatikusan berak a rendszer. 

Nagyjából ezt az egészet így látom át a fejembe!

5-10 percig nem hiszem hogy valaki végig a szembe sávba közlekedne, egyszer biztosan vissza menne a saját sávjába, ha pedig újra át megy akkor meg újra indulna az 5 vagy 10 perces vissza számlálás. Direkt szerintem senki sem közlekedne a szembe sávban ennyi ideig. Maximum úgy lehetne megoldani, hogy 5-10 perc helyett 1 perc lenne, vagy kevesebb, ezzel viszont az lenne a baj, hogy ha valami ok miatt megy a szembe sávba valaki, akkor ha azt nézzük ok nélkül jailezné be a játék.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.