Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Francesco Matteo ILLEGÁLIS frakció pályázata

Jhon Smith

Ajánlott bejegyzések

Hello! A nevem Norman és szeretnék létre hozni egy maffiát ami nem lenne más mint az Olasz maffia. Voltam már TEK főleader. OCC önéletrajz: Norman vagyok 13 éves szeretek kosarazni és biciklizni amikor tehetem a barátommal biciklizek. Van egy kutyám vele töltöm a szabad időm amikor nem biciklizek.
t:Francesco Matteo vagyok már régen történt ez az egész talán az 1900-as években én és a tesvérem együtt éltünk az apánkal. Édesanyánk el halálozot korán ez nagyon rosszul érintette az egész családot. Aztán történt egyszer hogy bejött 2 fickó a házunkba és el vitték apámat. Tudtam jól hogy miért vitték el apámnak tartozása volt nekik de ha nekik fizet nem tud nekünk ételt venni ezért nem fizetett. Nagyon rossz volt ezt át élni. A testvéremmel le feküdtünk aludni.Majd másnap csengettek ki mentünk és apám ott hevert a földön csupa véresen de még élt be vittük a testvéremmel.Elkezdtük ápolgatni , gondozni.El határoztam hogy ezt meg bosszulom és a testvéremmel meg is bosszultuk meg vertük őket a barátaink volt egy-két ismerősünk akik segítettek. És így kialakult egy maffia majd barátokat hívtunk és embereket toboroztunk meg történtek az első lopások majd rablások.Majd ahogy egyre többen lettünk kellet a kocsik fegyverek ezért be kellet merülnök az illegális dolgo sötét bugyrába fegyverek,kések,lőszerek késöbb még drogok is jöttek.Végül kellet egy  székhely is és egy név ekkor született meg a La Cosa Nostra rövidítve az LCN.
Tagfelvétel: Normál állás hírdetés ként lenne meg hírdetve egy bárba elvinnék majd pár napig ott dolgozna mint egy hétköznapi munkás pl.: takarító,biztonsági őr stb. Szóval valami hétköznapi munkája lenne majd párnap elteltével be avatnánk hogy ő bele csöppent egy maffiába és innen nincs kiszállás vagy jön vagy meghal.

Skinek (Tudom több mint 5 de ha lehetne örülnék mindnek meg csak így találtam jó skineket a tagok közül a csaj kell meg 1-2 fiu a főnök meg egy értelműen kell)
Főnök: link:https://imgur.com/VlkXT6a

Tag:gallery2249.jpg

mafia.png

Rangok: Padrino(Keresztapa): Ő a főnök ő vezeti a maffiát. Padre delegato(apa helyettes): Főnök helyettes a főnök jobb keze. Membro: Alap tag. guidatore: Ő nagyrészt a kocsit vezeti. Armato: Ő fedezmindenkit ő egy fegyveres ember. Elit armato: Ő a főnököt/főnököket védi ő mások nem céd csak a főnökökkel foglalkozik.

HQ: A PigPen lenne

image_37563.jpg

14249786-288-k177053.jpg

Kocsik: Ezekt majd át gondolom/gondoljuk pár kép  a kocsikról 

1490312692_E2.jpg1341079094_mbs600_v12_csa.jpg419573-enb2017-7-12-3-34-32.jpg

A maffiáról: Nem az a célunk hogy gazdagok legyünk hanem hogy raboljuk és jól érezzük magunkat.A viseletről pár szó nálunk kötelező a szép,elegáns ruha aki nem ebben jelenik meg azt meg büntetjük.A maffiáról: Mi senkitől sem félünk nem futamodunk meg senkítől.Nálunk mindekinke lehet ötlete vagy tanácsa igazából nem is főnök van hanem egy család fej mert mi egy család vagyunk és ha együtt a család nincs lehetetlen.Mi nem akarunk bajt keverni mi minden kivel ki jövünk egy darabig de ha baj van akkor csendesen nyugodtan elintézzük.Nem akarunk rosszat a rendvédelemmel se de ha vala olyat tesznek akkor ellenük is fel kell lépnünk.Nálunk mindenki számíthat mindenkire mert egy család vagyunk ha valaki rosszat csinál akkor midenki rossz ha valaki jót csinál mindenki jó.NÁLUNK NINCS KIVÉTEL.

Edited by Jhon Smith

• Tulajdonos

Sajnálattal kell közölnünk, hogy a pályázatod elutasításra került.

Megjegyzés:  A maffia RP-vel nem igazán vagy tisztában, egy ilyen frakció irányítása emiatt nem lenne kézenfekvő számodra, illetve a szerver számára. Skinekről csak képek érkeztek, letöltő linkek nem, ránézésre meghaladják a maximum méretet KB-ban. A pályázati lapból hiányzik néhány kötelezően szerepelendő pont.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.