Jump to content

Clyde Hendrix/Redi adminisztrációs jelentkezési lapja.

Redi

Ajánlott bejegyzések

-Magamról

Sziasztok.A nevem Nemes Levente.Jelenleg XII.osztályos tanuló vagyok és 18 éves vagyok.Erdélyben lakom egy kis falucskában.Szabadidőmben rengeteget űlök a számitógépem előtt meg néha ritkán horgászom.Imádok a barátaimmal közös programokat szervezni,kimenni a természetbe,esetleg bulizni is.Magamról nagyjából ennyit,szerintem ez az a pár információ,amit fontos tudni rólam.

-Magamról a játékban-

Nos én a NextGaming MTA szerverén nem igazán töltöttem el sok időt,de viszont hallottam róla.Leginkább a SEEMTA V2 szerverén ,,fejlődtem,, úgymond.Játszott perceim száma 70.000 körül mozognak,amiből kb 45.000 adminként volt teljesitve.Rengeteg frakcióban megfórdúltam ott,köztük Yakuza főleader lehettem,több legális frakcióban is csináltam a dolgomat.Köztük NAV,TEK,ARMY,NNI.Amire büszke vagyok,hogy egy nagyszerű család tagja vagyok V2-n,akikkel gyerek korom óta ismerjük egymást a való életben is.Egyik leggazdagabb család vagyunk a szerveren,Nagyjából 5.000.000.000 FT vagyon,Gazdagnegyedi ház,minimum 15 autó,köztük Bugatti Chiron,BMW F10 stb,rengeteg skines fegyver,na de ezt nem felvágásként.Amire még szintén büszke vagyok,hogy ezen a szerveren lehettem először Adminisztrátor,amit mit ne mondjak,rengeteg ideig harcóltam,meg végeztem a dolgomat.Sosem volt rám panasz.4-es adminként sajnos magánéleti okok miatt le kellett,hogy adjam az adminom.Amit mai napig nagyon bánok,de éppen ezért szeretnék egy új szerveren új pályafutást kezdeni és folytatni a karrierem.

• -Hányszor voltál admin jailben? Miért, és mennyi időre?-
  • A NextGaming MTA szerverén még sosem voltam jailben,véleményem szerint nem is leszek.
  • SEE V2-n 1x voltam FK Jump miatt.
  • -Hányszor voltál bannolva? Miért és mennyi időre?- 
  • Életemben egy MTA szerverről sem voltam bannólva és ezt megfogadom,hogy nem is leszek! :D
  • -Szerinted mi egy adminisztrátor feladata?-
  • Egy admin feladata elsősőrban mindenképpen a játékosok segitési kötelessége.Minden figyelmét rájuk kell forditsa,főleg a kezdőbb játékosokra,akiket útba kell igazitania.Egy admin véleményem szerint mindig megkell őrizze a nyugalmát,és mindig a helyzet magaslatán kell állnia.Egy adminisztrátor szerintem sokkal fontosabb a szerveren mint azt sokan gondolják.Összesitésben a játékosokra van szentelve minden időnk,miattuk vagyunk,ők a legfontosabbak egy admin számára.
  • -Aktivitási idő-
  • Én hétköznaponként rengeteg időt tudnék a feladatomra forditani.(5-6 óra).
  • Hétvégénként kevesebbett,mivel szeretem élni az életem is,barátnőmmel lenni stb.
  • -Mi a véleményed a csapatmunkáról?- 
  • Mindig is szerettem csapatban dolgozni.Akár a suliban egy órai feladat során,vagy a focicsapatban egy fontos posztot betőlteni,szeritem aki benne van egy csapatban,annak feltétlenül fontos feladata van.Ezen a szerveren is szeretnék egy nagyszerű csapat tagja lenni,ahol akár egy kulcsember posztját tőlthetem be idővel.
  • -Miért pont téged válasszunk?-
  • Tapasztalt vagyok,több évi tapasztalatom van egy adminisztrátor posztja betőltéséhez.Beszélek a játékosok nyelvén,jó a komunikációs készségem,tisztában vagyok a parancsokkal,a különböző szankciók kiosztásával.
  •                 -Miért jelentkeztél adminisztrátornak?-                  
  • Hogy segithessem a játékosokat,és szeretnék kezdeni egy új karriert egy adminisztrátór szineiben ezen a szerveren.Meg mindig az az ember voltam aki szeretett segiteni,sosem voltam az a nagy IC játékos,mindig segitőkész voltam mindenkivel szemben,meg vagyok a mai napig.
  • -Pozitív tulajdonságok-
  • -Barátságos
  • -Segitőkész
  • -Kedves
  • -Türelmes
  •  
  •  
  •  
  • -Negatív tulajdonságok-
  • -Szétszórt
  • -pesszimista
  • -lármás
  • -zsimbes
  • Like 1

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.09.24.-én 19:00-kor vagy  2019.09.25.-én 19:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.