Jump to content

Clyde Fowerin - Adminsegéd jelentkezés

Clyde Fowerin

Ajánlott bejegyzések

Magamról rész(alatta kezdődik)

16 éves vagyok. Budapesten lakok, Kőrübelül 4-5 éve játszom a-az Multi Theft Auto(MTA)- nevezetű játékkal.
anno 1.3-ban kezdtem. A Legelső RolePlay szerver amire fel látogattam az-az akkori Fly-Mta volt.
ahogy teltek az idők egyre jobban bele "szerettem" a játékba.Akkoriban meg is lett az első adminom-egy akkori MTA szerveren-
kőrübelül 5 hónapoig voltam ott de a szervernek vége lett.Kis idő múlva alapitottunk egy saját szervert de nem nyitott meg.
Tisztában vagyok ,hogy mire válallkozok mik "lesznek" a feladataim.

Magamról a játékban(alatta kezdődik)
Ugye ahogyan emiltettem elég régota tolom a játékot, igy elég szép kis vagyon,karriert épitettem ki FineMta-n
jelenleg több mint 500 órám van és több mint 200 milióm, mai napig nem tuom, hogy hogyan keverdetem oda
de igen. Ott szoktam játszani.

Hányszor voltál admin jailben?
A NextGaming-en még egyszer sem voltam AdminJail-ban!229iVN1gRn.png

Hányszor voltál banolva?
Nem voltam még soha sehonnan.229iVN1gRn.png

Szerinted mi egy adminisztrátor és egy adminsegéd feladata?
 Segítse a playereket, válaszoljon nekik, ha esetleg neki szólnak, hogy DM történt, akkor azt továbbítja egy nagyobb adminnak. Ha látott egy szituációt, hogy pl: OOC szidás történt, akkor Ő is közbe léphet, mivel van elég jogköre, hogy jailezzen.Tanulja, hogy miért kb mennyi jail jár, online legyen, a főadminok, vezéradminok érzékeljék, hogy aktívkodik, figyelmes.

Aktivitási idő.

Általában több mint 4 óra
H:15:00-x

K:15:00-x

SZ:15:00-x

CS:15:00-x

P:14:00-x

SZ:12:00-x

V:12:00-x

Mi a véleményed a csapatmunkáról?
A csapatmunka releváns, főleg egy olyan közösségben, mint a NextGaming Admin Team, sajnos az összeszokás nem csettintésre alakul ki, hanem több hónap leforgása alatt ismerjük meg en bloc a társunkat. Lényegre térve, és lerövidítve, a csapatmunka hiánya teljes káoszt, illetőleg rendetlenséget okozna a csapatban.Mondhatnám, hogy tökéletesen igazodok másokhoz, de hazudnék. Igazodni tudok, de nem olyan könnyen, mint ahogyan elvárják. Ha esetleg nem tetszik a "nagyobbak" döntése, kicsit zsörtölődök magamban, majd megcsinálom azt, amire megkértek. Igazából szeretek csapatban dolgozni, hisz egyedül minden unalmas és nagyobb a hiba lehetősége, ha elfogadnák a jelentkezésemet, igyekeznék szimpátiát kialakítani a játékosokkal és az admin társaimmal.

Miért pont téged válasszunk?

Jó a probléma megoldó képességem.
Birom a stresszt
Türelmes vagyok

• Miért jelentkeztél adminsegédnek?

Természetesen az, hogy segítse a playereket, válaszoljon nekik, ha esetleg neki szólnak, hogy DM történt, akkor azt továbbítja egy nagyobb adminnak. Ha látott egy szituációt, hogy pl: OOC szidás történt, akkor Ő is közbe léphet, mivel van elég jogköre, hogy jailezzen.Tanulja, hogy miért kb mennyi jail jár, online legyen, a főadminok, vezéradminok érzékeljék, hogy aktívkodik, figyelmes.

Pozitív tulajdonságok
-Türelmes
-Probléma megoldó
-Kedves
-Alapos

Negatív tulajdonságok

-Nem szertem ha valaki felidegesít.
-Nem szeretek összezavarodni.
-Néha komoly helyzetekben elnevetem magam
-Néha önfejű vagyok

Edited by Clyde Fowerin

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.09.30.-án 19:00-kor vagy  2019.10.01.-én 19:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.