Jump to content

Fooley Mark jelentkezése a helyi LS-AMV-hoz

Fooley Mark

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
Gábor
Hány éves vagy?
14
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
Hétköznap 3-4 órát tudnánk hétvégén meg 8-9 órát.
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
AVRPN ott is vontatós voltam félévet de nagyon sok szerveren voltam már frakcióba.

Miért ezt a frakciót választanád?

Mert ki szeretném magam próbálni ezen a szerveren is mert szeretek más embereken segíteni és egybe szeretek is egy jó csapatba dolgozni.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen mindennel rendelkezek.
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondtad. )
< Gábornak hívnak 2004.Oktober.22-én születem Cegléden. De nem Cegléden élek egy kisebb faluba.2013-ban kezdtem el az rp-zést de még szinte sampon.És 2014 nyarán kezdtem el mtázni még ilyen kezdő rp szerokon.Szabadidőbe általába elmegyek haverokal bicajozni meg a kedvenc hobbym a kosarazás. De réggeben kosaraztam.  >

IC Rész

Jelentkező neve:
Fooley Mark
 Jelentkező születési helye, ideje:
1975.Május 26
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
Samantha Amelia.
 Jelentkező apjának neve:
Fooley Jack.
 Előző munkahelye(i):
-Los Santos Customs, Magánválalati autómentő-
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
Úgy gondolom, hogy a csapatmunka elengedhetetlen bármilyen szervezetben. A csapatmunka befolyásolhatja ha valamelyik munkatársak nincsenek nagyon jobba. Ha nem dolgozik együtt a csapatmunka akkor elég hamar szét eshet és ezér össze kell tartania mindenkinek.
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
Fooley Mark vagyok. 1975 Május 26-án születem Los Santosban. Fooley Jack édesapám autószerelőnek dolgozott a helyi Fix and Drivenál.1986-ban be írattak a helyi iskolába. 8.osztályba magatartásom meg a szorgalmam példa mutató volt.Rengeteg versenyre jártam matematikából az volt a kedvenc tantárgyam.Dobogót sajnos nem értem el de ugyan úgy büszke voltam magamra.Nagyon sok csoport versenyken vettem részt amin megtanultam hogy mi is a csapatmunka.Ki osztotuk ki mit csinál.Kossuth Lajosi gimnáziumba leéretségisztem és elkezdtem a kreszt.Rá pár évre leraktam M és B kategóriára a jogositványt.Mert amit édesapám kezdett el én azt folytatni szeretném.Édesapámal nagyon jó dolgozni mert nagyon jó munkaerő.De sajnos 2015-ben felkelett mondanom mert édesanyám halálos beteg lett és én ápoltam.És most igy munkanéküli vagyok.

Edited by Fooley Mark

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.