Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Roland Mannheim/Franky jelentkezési lapja.

Travis

Ajánlott bejegyzések

»«Magamról»«
Sziasztok! Rolandnak hívnak 23 életévemet töltöttem be idén Októberben.Jelenleg egy gyógyszeripari cégnél dolgozom.
Imádok sportolni, 16 éves koromig fociztam is csak abba kellett hagynom egy térdsérülésnek köszönhetően.
Középiskolát elvégeztem, illetve van egy szakmám is.
Magamról még annyit hogy szeretek hülyéskedni és belemegyek kicsinyes csínyekbe is ha arról van szó, hiába még nem nőttem fel.
Szeretek zenét hallgatni leginkább trap, rap és house stílusuakat.
Kedves, türelmes és vicces srácnak tartom magam..

»«Magamról a játékban»«
Nos az MTA-val 2009 környékén ismerkedtem meg egy baráti társaság által.
Akkor még leginkább DM ( kocsisra gondolok itt) szerverek voltak csak.
SA:MP-on egy Angol Roleplay szerveren kezdtem el játszani ott ismerkedtem meg igazán a "Szerepjátékkal"
2015-ben sikerült vásárolnom egy erősebb gépet így már tudtam játszani MTA-n is.
Kiemelkedő eredménynek inkább csak azt tudnám felhozzni hogy a legnagyobb szerveren (direkt nem írom le a nevét.)
sikerült egy 12 milliós vagyont összehoznom 2017 év elejére. ( nem felvágásból írom, de ez akkor még nagy szó volt.)
Kisebb nagyobb szervereken voltam már admin is így nagyjából az admin parancsokkal tisztában vagyok.

»«Szerinted mi egy adminisztrátor feladata?»«
Lehetne több szempontból is taglalni de nyílván a legfontosabb a játékosok figyelése illetve
segítése. Fontos megértetni velük hogy mi értük vagyunk és nem ellenük mint azt sok esetben hiszik.
Szabályzat betartatása és ha szükség van rá akkor tanítása.
Konfliktus esetén alapos felmérés alapján( gondolok itt bizonyíték) szankció kiosztás ( Jail/Kick/Ban.)

»«Aktivitási idő.»«
Változó mivel dolgozom így mindig máshogy tudnék csak aktív lenni.
Hétköznap: 2-3 óra Hétvégén: 3-4 óra.

»«Mi a véleményed a csapatmunkáról?»«
Igazából erre sajnos nem tudok mit írni, nyílván fontos hiszen a nélkül elég nehéz lenne,
de tudjuk jól sok esetben sajnos nincs. Nem arról van szó hogy nem szeretek, mert imádok
csapatban dolgozni de csak olyan emberekkel akikkel lehet is.

»«Miért pont téged válasszunk?»«
Sok tapasztalatom nincs, tény és való viszont eléggé megbízható ember vagyok,
azt nem mondom hogy terhelhető,( időhiány miatt) viszont amit kérnek tőlem azt mindig a legjobb
tudásom szerint próbálom kivitelezni.

»«Miért jelentkeztél adminisztrátornak?»«
Szeretném magam kipróbálni már egy komolyabb szervernél is. Az eddigiek nem igazán
voltak azok, persze ott is voltak próbálkozások, de itt úgy látom hogy tesznek is érte.

»«Pozitív tulajdonságok.: (4 minimum)»«
-Kedves
-Segítőkész
-Barátságos
-Fegyelmezett

»«Negatív tulajdonságok.: (4 minimum)»«
-Lusta
-Néha önfejű
-Akaratos
-Nagyszájú
+1 bónusz - Sokat káromkodok.

• Like 1

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2018.12.21.-én 18:00-kor vagy  2018.12.22.-én 18:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. 

Megjegyzés: Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhat, kérjük jelezzen vissza privát üzenetben, hogy melyik időpontot válassza. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.