Jump to content

Jelentkezési lap

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
Kutfej Zoltán
Hány éves vagy?

14
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- 4-6 De hétvégenként 10 is lehet -

Jelenlegi játszott perceid száma:

- 1717 -

Voltál-e már admin jailben és voltál-e már bannolva a szerverről? Csatolj képet az UCPdről!

9nrnlfnwlq54g0ylbkpc.png
Voltál-e már frakcióban? Ha igen melyikben?
Itt nem de más szervereken igen pl tek,pd,omsz,taxi,olasz maffia

Miért ezt a frakciót választanád?

Mivel valójában is szerelőnek szeretnék tanulni és igy valamennyire át tudnám tekinteni hogy milyen!
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
- Persze -
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
Zolinak hivnak szeretek focizni kosarazni és ping pongozni. 8. as vagyok karosszéria lakatosnak szeretnék tanúlni 

Szeretek még számitógépezni,tanúlni nem nagyon de azért nem vagyok annyira rossz tanuló

Barátságos vagyok és elég sok ideig birom amig feltudnának húzni 

És naggyából ennyi! :D

IC Rész

Jelentkező neve:
Sebastian Laurance
 Jelentkező születési helye, ideje:
-1992.10.05.San Fierro
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
Strepkovic Anna
 Jelentkező apjának neve:
Sebastian Gusztav
 Előző munkahelye(i):
Olajszálitó,Sheriff
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
- A csapat munka egy igen fontos része egy jól működő cégnek. A csapatmunka jól műkődéséhez szükség kell türelemre, ambícióra és toleranciára. Bennem ezek megtalálhatóak, és bízom benne, hogy a többi cégtagban is. -
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)

San Fierroba-ba Születtem 1992-ben.Sebastian Laurance vagyok.Nagyon Szeretek együtt dolgozni csapatban Egy hirtelen történő autóbalesetben,Sajnos az Anyukám meghalt.3 an ültünk a kocsiban én és az apukám túlélte de az anyukám nem.így apukám nevel.Apukámnak nehéz a sorsa van de én mindig mellette áltam és segítettem.3 Tesóm van mind 3-man kitartóak vagyunk és segítünk egymásnak.A tesóim nagyobbak nálam 5-7 évvel,így ők már tapasztaltabbak.Sokat segítenek ha valamit nem értek vagy nem úgy csinálok.Külön élünk,én az anyukámmal maradtam,de ez majd változhat. -

•  

• 2 weeks later...
  • Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.