Jump to content

Mia Tevzadze//Mark jelentkezési lapja

Mia Tevzadze

Ajánlott bejegyzések

Röviden rólam

Márknak hivnak, 15 éves vagyok.Tapolcán élek jelenleg. 5-6 éve kezdtem el Roleplay szervereken játszani.
Ha tudok segiteni, akkor segitek mindig az embereknek. Szabadidőmbe kézilabdázok illetve számitógépezek. Elég rég kezdtem az RP-t, sokat fejlődtem, és rengeteg tapasztalatot szereztem. Egész jó embereket ismertem meg ott akikkel normálisan lehetett játszani. Az emberekkel általában jól kijövök, és nem szeretem, ha valaki nem úgy beszél a másikkal ahogy kéne. Fel tudom dobni mások napját.

Magamról a játékban:

Mia Tevzadze-nak hívnak,pár hónapja jöttem a városba szerencsét próbálni,és egy családot alapítani kisebb-nagyobb pénz mennyiséggel.

Jelenleg 18 éves vagyok.

A Barátokkal szoktam mostanság "bandázni",és járni a várost.

Jelenleg egy álomautót szeretnék megvalósítani ami nem más mint a Nissan Skyline R34,nagy álmom egy olyan szép autóba ülni,mint a Skyline.

Véleményem a csapatmunkáról:

A csapatmunka akkor csapatmunka,ha a csapatban mindenki elosztja a munkát egymást között,és közösen próbálják megoldani a feladatot,és segítőkészek,amikor kell akkor segítenek.

Miért lennék alkalmas Adminisztrátornak?

Sokan mondták, már hogy kedves, segítőkész ember vagyok. Szerintem alkalmasnak érzem magamat a feladatra. Általában tudok segiteni az embereknek, ha valamire megkérnek. Mivel már több kisebb szerveren is voltam Adminisztrátor, ezért tudom a feladatomat. Segítőkész embernek tartom magam, hisz én magam jelentkezek a csapatba, érett gondolkodásommal próbálnám a legjobbat nyújtani mint a szerver és mint a játékosok számára, emellett egy bizalmat is szeretnék kiépíteni, hogy mindenki megbízzon bennem, és elismerjen. Türelmes vagyok, mindig megvárom míg levezetik a feszültséget magukon az emberek majd csak azután próbálok segíteni. Természetesen, hogy ne csak pozitívumokat soroljak nekem is vannak negatív tulajdonságaim. Adminisztrátorként szeretném az eddigi tudásomat átadni a kezdőknek, esetleg haladóknak. Ha valaki hibát követ el, nem egyből AdminJail-t osztani, hanem tisztázni a dolgokat és figyelmeztetni, hogy máskor ne így csinálja.

UCP Kép 

XSlpec2.png

Miért pont téged válasszunk?

Igazából már sok helyen voltam admin,és sok tapasztalatom van hozzá,Nyílt vagyok az emberek felé,Szeretek csapatban dolgozni,és sokan mondták már,hogy segítőkész vagyok.

Mi egy admin feladata?

Segiteni a játékosokon, és ügyelni a rendre. Ha egy ügyben nem tudjuk eldönteni, hogy ki a hibás, akkor képet/logot kérek. 
Ha kevesen vagyunk szolgálatba, akkor segítsünk a csapattársainknak, így belépek én is szolgálatba.
Hogyha egy játékos nem tud valami szabályt, akkor segíteni neki, és elmondani neki a megfelelő definíciót.
Egy Adminisztrátor a játékost az RP-re biztassa, és ne a nonrp-re, ha nem tartja be a szabályzatot, akkor súlyosságától függően szankciót osztani. Újoncok segítése, hogy zökkenőmentesen tudjanak játszani, megkímélve őket a kellemetlen szituációktól, esetleg körbe vezetni őket, és ha szükséges tanítani. Ezek mellett egy Adminisztrátor feladata az, hogy panaszokat/gondokat oldjon meg, illetve a szerveren lévő rendet fenntartsa. Véleményem szerint egy adminnak ahhoz hogy ezeket teljesíteni tudja türelmesnek, megbízhatónak, segítőkésznek kell lennie, illetve elengedhetetlen hogy az ügyeket elfogultság nélkül mindkét oldalról megvizsgálja, ezzel pedig a helyes döntést tudja meghozni

Pozitív/Negatív tulajdonságaim

Pozitív:

-Segitőkész

-Vidám

-Türelmes

-Terhelhető

Negatív:

-Szókimondó

-Néha ideges

-Haragtartó

-Nem vagyok bőszavú

Napi aktvitás

- 4-5 órát tudok fentlenni hétköznap, de Hétvégén akár 7-8 órát is. Az iskola végett délután tudok csak aktív lenni.

Köszönöm, hogy elolvastad a lapom! Ha bármi problémád vagy ötleted van a lappal kapcsolatban szívesen meghallgatom. További jó időtöltést kívánok!

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.11.09.-én 15:00-kor vagy  2019.11.10.-én 18:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot. A szerver szabályzatának tudása kötelező.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.